Statyw Joby GorillaPod 5K Kit (JB01508)
Wideo 13Zdjęcia 17 |
Joby GorillaPod 5K Kit |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joby 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joby.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joby GorillaPod 5K Kit
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JOBY GorillaPod zestaw 5K elastyczny profesjonalny statyw z głowicą kulową | 679 zł |
Statyw GorillaPod 5K Kit | 875 zł |
Statyw JOBY GorillaPod 5K Kit | 679 zł |
Statyw JOBY GorillaPod 5K Kit JB91508-BWW | 679 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →