Aparat fotograficzny Panasonic DC-GH6 kit 12-60
Wideo 13Zdjęcia 25 |
Panasonic DC-GH6 kit 12-60
12-35 mm12-60 mm
G (micro 4/3)bezlusterkowiecwideo UltraHDpowyżej 4KRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 25 MPix
Ogniskowa:12 - 60 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), powyżej 4K
Rozdzielczość zdjęcia:5776x4336 px
Zakres ISO:100-205600
Zdjęcia seryjne:12 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie kamer PanasonicW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Panasonic.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DC-GH6 kit 12-60
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic DC-GH6 kit 12-60
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Dc-Gh6M DC-GH6ME Kompaktowy Aparat Fotograficzny Czarny 252 MP | 8 612 zł |
Panasonic Lumix G DC-GH6M - digital camera - 12-60mm lens | 10 748 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic LUMIX DC-GH6 + Leica 12-60mm F/2.8-4 AF-PAN-0047 | 11 599 zł |
Panasonic DC-GH6 Lumix hybrydowy aparat bezlusterkowy (Live MOS 25.2MP, Ve | 8 799 zł |
Panasonic DC-GH6 Aparat cyfrowy LUMIX Live MOS | 8 799 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Panasonic DC-GH6
Ceny na Panasonic DC-GH6 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-GH6 kit 12-35 | od 12 999 zł | 3 oferty | ||
Panasonic DC-GH6 kit 12-60 | od 8 612 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →