Obiektyw Olympus 17mm f/1.8 M.Zuiko Digital
Wideo 20 |
Olympus 17mm f/1.8 M.Zuiko Digital |
|
Szerokokątny obiektyw stałoogniskowy — odpowiednik ogniskowej 35 mm wynosi 34 mm. Przeznaczony do systemów Olympusa i Panasonica spełniających standard Mikro Cztery Trzecie (4:3).Spośród podobnych modeli wyróżnia się przede wszystkim wysokim otworem przysłony – f/1.8. Warto również zwrócić uwagę na obecność stabilizatora obrazu. Ale napęd autofokusa jest stosunkowo prosty – z konwencjonalnego silnika.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus 17mm f/1.8 M.Zuiko Digital
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus MZuiko EW-M1718 Obiektyw Czarny 17 mm | 1 735 zł |
Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.8 czarny (w magazynie!) - Dostawa GRAT | 1 999 zł |
Obiektyw OLYMPUS M.Zuiko Digital 17mm 1:1.8 Czarny M.Zuiko Digital EW-M171 | 2 100 zł |
Obiektyw OLYMPUS M.Zuiko Digital ED 17 mm, f/1.8, bagnet Olympus | 2 362 zł |
Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital 17mm f/1.8 (srebrny) - Raty , Darmowa dos | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Olympus 17mm f/1.8 M.Zuiko Digital:
- Soczewki z powłoką „Zero”
PolecamyPorównaj w tabeli →