Obiektyw Olympus 75mm f/1.8 ED M.Zuiko Digital
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Olympus 75mm f/1.8 ED M.Zuiko Digital |
|
Stały obiektyw do systemów Olympus i Panasonic z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie i odpowiednimi czujnikami 4/3. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przysłony - f/1,8 - co w połączeniu z ogniskową 75 mm i 9-listkową przysłoną pozwala na wykorzystanie go do fotografii portretowej, m.in. z niestandardowym oświetleniem i artystycznym rozmyciem tła. Na uwagę zasługuje również ultradźwiękowy napęd autofokusa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus 75mm f/1.8 ED M.Zuiko Digital
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus MZuiko Digital ED 75 mm obiektyw F18 szybka stała ogniskowa nadaje | 3 499 zł |
Olympus M.Zuiko Digital 75 mm f/1.8 czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS | 3 799 zł |
Obiektyw OLYMPUS Digital ED 75mm Czarny | 3 499 zł |
Olympus teleobiektyw M,ZUIKO ED 75mm f/1,8 micro 4/3 | 3 499 zł |
Olympus teleobiektyw M,ZUIKO ED 75mm f/1,8 micro 4/3 | 3 649 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →