Smartfon Oukitel C15 Pro 32 GB / 3 GB
Wideo 11Zdjęcia 8 | Produkt jest niedostępny 479 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6; rozdzielczość ekranu: 1280x600; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 78; ОС: Android 9.0; Model procesora: Helio A22; Procesor (GHz): 2; GPU: PowerVR GE8300; Pamięć RAM (GB): 3; Pamięć (GB): 32; Slot na karty pamięci: microSD; Liczba SIM: 2 SIM dodaj do listymoje listy |
Oukitel C15 Pro 32 GB / 3 GB
16 GB / 2 GB
32 GB / 3 GB
2020 rokC (budżetowe)
Wyświetlacz:6 ", 1280x600, 236 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Helio A22
Aparat:2 moduły, 8 MP
Akumulator:3200 mAh
Bluetooth 5.0. Podwójny aparat główny.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Oukitel C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 650 zł
6.56 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5150 mAh, 199 g
od 449 zł
6.8 ", 258 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 210 g
od 627 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, brak 3,5 mm, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 400 zł
6.49 ", 265 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6727D, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 186 g
od 494 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 198 g
od 429 zł
6.56 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 199 g
od 488 zł
6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 21 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 192 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 212 g
od 350 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 207 g
od 300 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 215 g
Wideo recenzje
Do czego nadaje się telefon za 300zł? OUKITEL C15 pro - Recenzja #16
14 sierpnia 20194 973 przegląd
OUKITEL C15 PRO UNBOXING
28 marca 2020801 przegląd
How to Enable Portable Hotspot in OUKITEL C15 Pro – Turn On Portable Hotspot
6 sierpnia 2021386 przegląd
Oukitel C15 Pro Unboxing: Small and Simple!
7 grudnia 20191 657 przegląd
Oukitel C15 Pro Unboxing And Review
15 maja 201978 567 przegląd
How to Turn On Safe Mode on OUKITEL C15 Pro - Disable Safe Mode
25 listopada 2021689 przegląd
Install Android 10 on Oukitel C15 Pro (AOSP GSI Treble ROM) - How to Guide!
25 marca 20201 997 przegląd
How to Enter FastBoot Mode in OUKITEL C15 Pro – Open Hidden Mode
6 sierpnia 2021742 przegląd
How to Hard Reset OUKITEL C15 Pro via Recovery Mode
7 sierpnia 20218 342 przegląd
Secret Codes for OUKITEL C15 Pro – Enter Hidden Menu
22 lipca 2021616 przegląd
OUKITEL C15 Pro Performance Challenge
12 marca 2019549 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g