Smartfon OPPO A57 4G 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 13 |
OPPO A57 4G 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G35
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:187 g
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do 4 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria OPPO A (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: 5000 mAh, 188 g
od 573 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 189 g
od 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 499 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 948 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 400 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
Modyfikacje OPPO A57 4G
Ceny na OPPO A57 4G |
---|---|---|---|---|
OPPO A57 4G 64 GB / 4 GB | od 721 zł |
OPPO A57 4G 128 GB / 4 GB | od 678 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 518 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 589 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 182 g
od 599 zł
6.5 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 8 MP, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 183 g
od 591 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 189 g