Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 195/65 R15 91H
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE NEXEN 195/65 R15 91H WINGUARD SPORT 2 WU7 | 526 zł |
Opona Nexen 195/65R15 WINGUARD SPORT 2 91H - opony zimowe 16301 | 248 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (195/65 R15 91H) 16301NXK | 289 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 293 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 16301NXK | 290 zł |
Opony zimowe 195/65R15 91H Winguard Sport 2 WU7 Nexen 2023 | 247 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →