Opona zimowa Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI FALKEN 195/65 R15 91H EUROWINTER HS02 353718 | 371 zł |
Falken EUROWINTER HS02 (195/65 R15 91H) 353718 | 360 zł |
Falken EUROWINTER HS02 ( 195/65 R15 91H BLK ) | 368 zł |
Opona Falken 195/65R15 EUROWINTER HS02 91H - opony zimowe 353718 | 275 zł |
Falken EUROWINTER HS02 ( 195/65 R15 91H BLK ) 353718 | 365 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H
Ceny na Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H | od 275 zł | 5 oferty | ||
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T | od 273 zł | 4 oferty | ||
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 95T | od 366 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →