Opona zimowa Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Nexen 195/65R15 WINGUARD SNOW G3 WH21 91H - opony zimowe 16543 | 249 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 (195/65 R15 91H) 16543NX | 281 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 16543NX | 283 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 286 zł |
Opona Zimowa, Nexen, Winguard Snow G3 Wh21 195/65R15 91H | 245 zł |
Modyfikacje Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H
Ceny na Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H | od 245 zł | 6 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91T | od 252 zł | 4 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 95T | od 266 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →