Зимова шина Debica Frigo 2 195/65 R15 91H
Відео 7Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Frigo 2 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Frigo 2 195/65 R15 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Dębica 195/65R15 FRIGO HP 2 NEW 91 H - opony zimowe 548965 | 258 zł |
Debica Frigo HP2 ( 195/65 R15 91H ) 548965 | 279 zł |
Debica Frigo HP2 (195/65 R15 91H) 548965 | 279 zł |
Debica Frigo HP2 ( 195/65 R15 91H ) | 279 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Frigo 2 195/65 R15 91H
Ціни на Debica Frigo 2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Debica Frigo 2 195/65 R15 91H | від 258 zł | 4 пропозиції | ||
Debica Frigo 2 195/65 R15 91T | від 235 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →