Opona zimowa GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 91H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GT Radial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GT Radial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 91H
Ceny na GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 91H | od 437 zł | 2 oferty | ||
GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 91T | od 316 zł | 3 oferty | ||
GT Radial Champiro WinterPro2 195/65 R15 95T | od 354 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →