Opona zimowa Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP52 (195/65 R15 91H) 2290693 | 297 zł |
Opona Kumho 195/65R15 WINTERCRAFT WP52 91H - opony zimowe 2290693 | 249 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 297 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 2290693 | 294 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H
Ceny na Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H | od 249 zł | 4 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T | od 279 zł | 6 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 95T | od 287 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →