Opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG WH2 (195/65 R15 91H) 14093NXK | 275 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 279 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 14093NXK | 275 zł |
Opona Nexen 195/65R15 WINGUARD SNOW"G WH2 91 H - opony zimowe 14093 | 248 zł |
Opony zimowe 195/65R15 91H Winguard Snow`G WH2 Nexen 2023 | 247 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91H
Ceny na Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91H | od 247 zł | 6 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 91T | od 280 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 195/65 R15 95T | od 248 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →