Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus (215/60 R16 99V) 16745NX | 476 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R16 99V XL 4PR ) | 472 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R16 99V XL 4PR ) 16745NX | 467 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/60 R16 99V) 14103NXK | 396 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R16 99V XL 4PR ) | 403 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R16 99V XL 4PR ) 14103NXK | 399 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95H | od 369 zł | 10 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V | od 342 zł | 19 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99H | od 364 zł | 10 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V | od 396 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →