Opona letnia Nexen N`Fera SU1 215/60 R16 95V
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera SU1 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera SU1 215/60 R16 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera SU1 (215/60 R16 95V) 13905NXK | 392 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 215/60 R16 95V 4PR ) | 374 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 215/60 R16 95V 4PR ) 13905NXK | 369 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera SU1 215/60 R16 95V
Ceny na Nexen N`Fera SU1 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU1 215/60 R16 95V | od 369 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →