Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V Audi
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V Audi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (215/60 R16 95V) 18256 | 552 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R16 95V AO ) 18256 | 573 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R16 95V AO ) | 580 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V Audi
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V Audi |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V | od 519 zł | 13 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 95V Audi | od 552 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 99H | od 655 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R16 99V | od 689 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →