Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/60Vr16 Nexen Tl N Blue Hd Plus Neu 95V E 14512NXK | 397 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R16 95V 4PR ) 14994NXK | 419 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/60 R16 95V) 14994NXK | 401 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R16 95V 4PR ) | 348 zł |
Opona Nexen 215/60R16 N"Blue HD Plus 95V - opony letnie 16791NX | 387 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95H | od 369 zł | 10 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 95V | od 342 zł | 19 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99H | od 364 zł | 10 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R16 99V | od 396 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →