Opona letnia Nexen Nblue Eco 195/65 R15 89H
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue Eco 195/65 R15 89H 195/65 R15 89 H 195/65 R15 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue Eco 195/65 R15 89H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue 4 Season (225/50 R17 94V) 15317NXC | 512 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 225/50 R17 94V 4PR, RPB ) 15317NXC | 482 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 225/50 R17 94V 4PR, RPB ) | 486 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue Eco 195/65 R15 89H
Ceny na Nexen Nblue Eco 195/65 R15 89H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue Eco 195/65 R15 89H | od 482 zł | 3 oferty | ||
Nexen Nblue Eco 195/65 R15 91V | od 539 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →