Opona letnia Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H |
|
Całkowite zachowanie właściwości w miarę zużycia. Odporność na aquaplaning. Długi przebieg. Wskaźnik zużycia.
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 (195/65 R15 95H) 278806 | 484 zł |
Opona Michelin 195/65R15 PRIMACY 4 95H XL - opony letnie 278806 | 423 zł |
Michelin Primacy 4 ( 195/65 R15 95H XL ) 278806 | 515 zł |
Michelin Primacy 4 ( 195/65 R15 95H XL ) | 520 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H
Ceny na Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | od 369 zł | 15 oferty | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91V | od 384 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H | od 423 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →