Літня шина Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H
Відео 6Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (195/65 R15 95H) 278806 | 484 zł |
Opona Michelin 195/65R15 PRIMACY 4 95H XL - opony letnie 278806 | 423 zł |
Michelin Primacy 4 ( 195/65 R15 95H XL ) 278806 | 515 zł |
Michelin Primacy 4 ( 195/65 R15 95H XL ) | 520 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H
Ціни на Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | від 369 zł | 15 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91V | від 384 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H | від 423 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →