Літня шина Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H
Відео 6Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 ( 195/65 R15 91H ) 609037 | 422 zł |
Michelin Primacy 4 (195/65 R15 91H) 609037 | 418 zł |
Opona Michelin 195/65R15 PRIMACY 4 91H S1 - opony letnie 609037 | 374 zł |
Michelin Primacy 4 ( 195/65 R15 91H ) | 439 zł |
Opona letnia MICHELIN PRIMACY 4 195/65R15 91H | 377 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H
Ціни на Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | від 369 zł | 15 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91V | від 384 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H | від 423 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →