Opona letnia Michelin e.Primacy 195/65 R15 91H
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin e.Primacy 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin e.Primacy 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 195/65R15 E PRIMACY 91 H - opony letnie 33122 | 468 zł |
Michelin E Primacy (195/65 R15 91H) 033122 | 444 zł |
Michelin E Primacy ( 195/65 R15 91H EV ) | 451 zł |
Michelin E Primacy ( 195/65 R15 91H EV ) 033122 | 446 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →