Brodzik New Trendy Maxima Ultra B-0238/L
Zdjęcia 3 | 1 225 zł Kup! New Trendy Maxima Ultra brodzik asymetryczny posadzkowy na podstawie styroplytki-lazienki.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
New Trendy Maxima Ultra B-0238/L |
|
Zamontowany na styropianie. Syfon sprzedawany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy Maxima Ultra B-0238/L
Ceny na New Trendy Maxima Ultra B-0238/L |
---|---|---|---|---|
New Trendy Maxima Ultra B-0146/L | od 1 120 zł | 1 oferta | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0147/P | od 1 120 zł | 1 oferta | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0238/L | od 1 225 zł | 1 oferta | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0239/P | od 1 200 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →