Brodzik New Trendy New Maxima B-0340/L
New Trendy New Maxima B-0340/L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Maxima B-0340/L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik Prostokątny New Trendy New Maxima 120X85 Biały Akryl B- | 911 zł |
NEW TRENDY B-0340 NEW TRENDY B-0340 Brodzik prysznicowy NEW MAXIMA L asyme | 877 zł |
New Trendy New Maxima brodzik asymetryczny 120x85x17cm lewy B-0340/L | Dar | 877 zł |
New Trendy New Maxima Brodzik półokrągły 120x85x17 cm, biały B-0340 - odbi | 877 zł |
Modyfikacje New Trendy New Maxima B-0340/L
Ceny na New Trendy New Maxima B-0340/L |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Maxima B-0338/L | od 763 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Maxima B-0339/R | od 763 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Maxima B-0340/L | od 877 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Maxima B-0341/R | od 877 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →