Szlifierka NEO 14-017
Zdjęcia 11 |
NEO 14-017 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 14-017
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Pneumatyczna szlifierka tnąca ostrze 75 mm maks ciśnienie 63 bar | 201 zł |
Neo Przecinarka pneumatyczna 75 mm | 200 zł |
NEO Przecinarka pneumatyczna 75 mm 14-017 | 174 zł |
Przecinarka pneumatyczna 75 mm NEO Tools 14-017 SZLIFIERKA | 215 zł |
Przecinarka pneumatyczna 75 mm | 209 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →