Szlifierka prosta NEO 14-014
NEO 14-014 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 14-014
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka prosta NEO 14-014 | 113 zł |
Szlifierka Neo Szlifierka prosta pneumatyczna (Die grindnder 1/4";1/8" - 6 | 113 zł |
NEO Szlifierka pneumatyczna prosta, 1/4';1/8' - 6 mm/3mm, 25 000 rpm 14-01 | 127 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →