Szlifierka NEO 14-508
NEO 14-508 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 14-508
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pneumatyczny szlifierka kątowa 125 mm 10 000 obr/min-1 marka Neo tools TOP | 263 zł |
Szlifierka kątowa NEO 14-508 | 250 zł |
NEO SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA kątowa 125mm 14-508 | 232 zł |
Szlifierka Neo SZLIFIERKA KÄTOWA PNEUMATYCZNA 125 MM, (T N14-508) - T N14 | 250 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →