Szlifierka NEO 14-018
NEO 14-018 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 14-018
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PRAWDZIWY ORBITALNY LEWIGACJA OPOWIETRZA 89 X 165 MM - NEO TOOLS 14-018 | 191 zł |
Szlifierka oscylacyjna NEO 14-018 | 192 zł |
Szlifierka Neo Szlifierka oscylacyjna pneumatyczna (Szlifierka oscylacyjna | 192 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →