Fotelik samochodowy Nania BeOne SP
Zdjęcia 5 |
Nania BeOne SP |
|
Przystępna oferta w szeregach fotelików samochodowych z grupy 0+, nastawiona na przewóz dzieci od urodzenia do roku (0-13 kg). Model należy umieszczać w aucie tyłem do kierunku jazdy. Fotelik mocowany jest siłami standardowego samochodowego pasa bezpieczeństwa. Do zapinania dziecka produkt posiada wewnętrzne trzypunktowe pasy. Dla noworodków pakiet Nania BeOne SP zawiera miękką wkładkę.
Dzięki dużym ścianom bocznym fotelik uzyskał wysokie wyniki w testach bezpieczeństwa. W szczególności wynik „Dobry” (+) model uzyskał podczas testów zgodnie z metodologią niemieckiego klubu samochodowego ADAC w 2019 roku. Ponadto gondola samochodowa jest wyposażona w składany, regulowany daszek przeciwsłoneczny ze zintegrowanym uchwytem do przenoszenia. Gęsta tapicerka produktu jest łatwo zdejmowana do wygodnego czyszczenia z brudu ręcznie lub w pralce w trybie delikatnym. Kolejną godną uwagi cechą charakteru fotelika samochodowego jest jego niska waga (tylko 3,2 kg).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nania 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nania.
Kup Nania BeOne SP
Nania BEONE EVO fotelik samochodowy z paskiem 40-85 cm R129 i-Size dla nie | 345 zł |
Nania BEONE EVO 40-85 cm R129 i-Size fotelik samochodowy dla niemowląt od | 386 zł |
Fotelik samochodowy NANIA BEONE Grupa 0 0-13kg Tyłem do drogi - Ochrona bo | 317 zł |