Czajnik elektryczny Morphy Richards Evoke 100101 2200 W brązowy
Zdjęcia 6 | Produkt jest niedostępny 280 zł Rodzaj: czajnik elektryczny; Design: retro; Pojemność (l): 1.5; Pobór mocy (W): 2200; Element grzejny: grzałka ukryta; Powłoka grzałki: stal nierdzewna; Wskaźnik poziomu wody: za rączką (z boku); Zdejmowana pokrywa; Dozowanie wody: Kształt korpusu: stożkowy; Materiał wykonania: stal; Wymiary (cm): 28x24x22 |
Morphy Richards Evoke 100101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Morphy Richards Evoke 100101:
- Długość przewodu zasilającego - 70 cm
Modyfikacje Morphy Richards Evoke 100101
Ceny na Morphy Richards Evoke 100101 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 100108 2200 W bordowy | od 199 zł | 7 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 100105 2200 W czarny | od 181 zł | 7 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 100102 2200 W granatowy | od 529 zł | 1 oferta | ||
Morphy Richards Evoke 100103 2200 W srebrny | od 208 zł | 6 oferty |