Obudowa MODECOM OBERON PRO SILENT czarny (AT-OBERON-PS-10)
Wideo 3Zdjęcia 17 |
MODECOM OBERON PRO SILENT czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MODECOM OBERON PRO SILENT czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Modecom Oberon Pro Silent Obudowa Komputerowa Czarny 205 x 455 x 475 cm AT | 308 zł |
MODECOM OBERON PRO SILENT CZARNA OBUDOWA KOMPUTEROWA KOMCPOC00000013 | 239 zł |
Modecom Oberon Pro Silent czarna OB-MOD-0010 | 289 zł |
Obudowa MODECOM Oberon Pro Silent Czarny | 259 zł |
MODECOM OBERON PRO SILENT CZARNA OBUDOWA KOMPUTEROWA 42591 | 244 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MODECOM OBERON PRO SILENT
Ceny na MODECOM OBERON PRO SILENT |
---|---|---|---|---|
MODECOM OBERON PRO SILENT biały | od 229 zł | 22 oferty | ||
MODECOM OBERON PRO SILENT czarny | od 239 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →