Wędzisko Mikado Fish Hunter Feeder 390
Mikado Fish Hunter Feeder 390 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Fish Hunter Feeder 390
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carbon Composite Wędka FeederSprężyna Mikado FISH Hunter Wg100g 390m / 510 | 139 zł |
Mikado Fish Hunter Feeder Carpfishing Rod Czarny 3.90 m / 30-100 g WAA009- | 134 zł |
Wędka Mikado Fish Hunter Feeder | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →