Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Road 4 ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) 099715 | 647 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 69w Tl Rear Road Tire Czarny 160 / 60 / R17 900 | 666 zł |
Michelin Pilot Road 4 (160/60 R17 69W) 099715 | 605 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) | 670 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | od 472 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | od 605 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | od 629 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | od 685 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | od 678 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →