Opona motocyklowa Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58W
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58W
Ceny na Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Street Radial 110/70 R17 54H | od 392 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58H | od 416 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Street Radial 130/70 R17 62H | od 461 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Street Radial 140/70 R17 66H | od 456 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Street Radial 150/60 R17 66H | od 469 zł | 11 oferty | ||
Michelin Pilot Street Radial 160/60 R17 69H | od 529 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Street Radial 160/60 R17 69W | od 660 zł | 1 oferta |