Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI PILOT ROAD 4 180/55 R17 73W MICHELIN 1805517MIPR4ZRTL | 771 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 180/55 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) 694117 | 695 zł |
Michelin Pilot Road 4 (180/55 R17 73W) 694117 | 629 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 180/55 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) | 722 zł |
Opona Michelin 180/55 ZR17 PILOT ROAD 4 R 73W - opony motocyklowe 694117 | 636 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 73w Tl Rear Road Tire Czarny 180 / 55 / R17 900 | 670 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | od 472 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | od 605 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | od 629 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | od 685 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | od 678 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →