Мотошина Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W
Відео 13Фото 2 |
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Road 4 (190/50 R17 73W) 866175 | 685 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 190/50 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) | 757 zł |
Opona Michelin 190/50 ZR17 PILOT ROAD 4 R 73W - opony motocyklowe 866175 | 705 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 73w Tl Road Tire Czarny 190 / 50 / R17 866175 | 766 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W
Ціни на Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | від 472 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | від 605 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | від 629 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | від 685 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | від 678 zł | 5 пропозицій |