Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Moto Pilot Road 4 73w Tl Road Tire Czarny 190 / 50 / R17 866175 | 707 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 190/50 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) 866175 | 719 zł |
Michelin Pilot Road 4 (190/50 R17 73W) 866175 | 685 zł |
Opona Michelin 190/50 ZR17 PILOT ROAD 4 R 73W - opony motocyklowe 866175 | 705 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 190/50 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) | 755 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | od 458 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | od 605 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | od 629 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | od 685 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | od 699 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →