Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W
Wideo 8Zdjęcia 18 |
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Road 5 ( 120/60 ZR17 TL (55W) M/C, koło przednie ) 094996 | 578 zł |
Michelin Road 5 (120/60 R17 55W) 094996 | 586 zł |
Michelin Moto Road 5 55w Tl Road Tire Czarny 120 / 60 / R17 094996 | 578 zł |
Michelin Road 5 ( 120/60 ZR17 TL (55W) M/C, koło przednie ) | 607 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W
Ceny na Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W | od 578 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W | od 529 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W | od 393 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 R17 69W | od 635 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 R17 69W | od 693 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 180/55 R17 73W | od 714 zł | 8 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W | od 752 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W | od 756 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →