Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Moto Pilot Road 4 75w Tl Rear Road Tire Czarny 190 / 55 / R17 900 | 724 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 190/55 ZR17 TL (75W) tylne koło, M/C ) 029239 | 739 zł |
Michelin Pilot Road 4 (190/55 R17 75W) 029239 | 734 zł |
Opona Michelin 190/55 ZR17 PILOT ROAD 4 R 75W - opony motocyklowe 29239 | 678 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 190/55 ZR17 TL (75W) tylne koło, M/C ) | 776 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | od 472 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | od 605 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | od 629 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | od 685 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | od 678 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →