Мотошина Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W
Відео 13Фото 2 |
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Road 4 ( 190/55 ZR17 TL (75W) tylne koło, M/C ) 029239 | 739 zł |
Michelin Pilot Road 4 (190/55 R17 75W) 029239 | 734 zł |
Opona Michelin 190/55 ZR17 PILOT ROAD 4 R 75W - opony motocyklowe 29239 | 699 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 190/55 ZR17 TL (75W) tylne koło, M/C ) | 776 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 75w Tl Rear Road Tire Czarny 190 / 55 / R17 900 | 723 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W
Ціни на Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | від 458 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | від 605 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | від 629 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | від 685 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | від 699 zł | 5 пропозицій |