Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICHELIN 1207017MIPR4ZRTL 103565 opony całoroczne zestaw 4 sztuk | 458 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 103565 | 522 zł |
Opona Michelin 120/70 ZR17 PILOT ROAD 4 F 58W - opony motocyklowe 103565 | 508 zł |
Michelin Pilot Road 4 (120/70 R17 58W) 103565 | 472 zł |
Michelin Pilot Road 4 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 543 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 58w Tl Front Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 90 | 484 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | od 458 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | od 605 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | od 629 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | od 685 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | od 699 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →