Opona motocyklowa Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R17 58W
Wideo 5 |
Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R17 58W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler 2283600-120/70/R17 58W - E/C/73dB - opony całoroczne | 520 zł |
Metzeler Roadtec Z8 Interact (120/70 R17 58W) 2126600 | 572 zł |
Metzeler Roadtec™ Z8 Interact™ M 58w Tl M/c Front Road Tire Czarny 120 / 7 | 555 zł |
Opona Metzeler 120/70 ZR17 ROADTEC Z8 INTERACT F 58W M - opony motocyklowe | 436 zł |
Metzeler Roadtec Z8 Interact ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, Variante M, koło | 513 zł |
Metzeler Roadtec Z8 Interact ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, Variante M, koło | 519 zł |
Metzeler Roadtec Z8 Interact (120/70 R17 58W) 2283600 | 478 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R17 58W
Ceny na Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec Z8 Interact 110/70 R17 54W | od 393 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 110/80 R18 58W | od 489 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R17 58W | od 436 zł | 7 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/70 R18 59W | od 516 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 140/70 R18 67W | od 625 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 150/70 R17 69V | od 877 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 150/70 R17 69W | od 559 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 160/60 R17 69W | od 498 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 160/60 R18 70W | od 589 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 170/60 R17 72W | od 614 zł | 7 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 180/55 R17 73W | od 569 zł | 12 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 190/50 R17 73W | od 594 zł | 11 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z8 Interact 190/55 R17 75W | od 609 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →