Opona motocyklowa Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W (0244705)
Wideo 2Zdjęcia 29 |
Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiRoadAttack 4 (120/70 R17 58W) 02447050000 | 634 zł |
Opona Continental 120/70R17 ROAD ATTACK 4 F 58W - opony motocyklowe 244705 | 609 zł |
Continental Contiroadattack 4 58w Tl Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 02447 | 676 zł |
Continental ContiRoadAttack 4 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 678 zł |
Continental ContiRoadAttack 4 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 686 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W
Ceny na Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiRoadAttack 4 110/80 R19 59V | od 756 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W | od 609 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R19 60W | od 732 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 150/70 R17 69V | od 808 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W | od 757 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 170/60 R17 72W | od 843 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 180/55 R17 73W | od 819 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 190/50 R17 73W | od 888 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 4 190/55 R17 75W | od 915 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →