Opona motocyklowa Continental RB 2 3.25 -19 54H (0248115)
Zdjęcia 4 |
Continental RB 2 3.25 -19 54H |
|
Wzmocniona wzmocniona opona (wzmocniona / RF)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental RB 2 3.25 -19 54H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental RB2 (3.25/ R19 54H) 02481150000 | 452 zł |
Continental RB2 ( 3.25-19 TL 54H M/C, koło przednie ) | 459 zł |
Continental RB2 ( 3.25-19 TL 54H M/C, koło przednie ) 02481150000 | 440 zł |
Opona Continental 3.25-19 RB 2 54H - opony motocyklowe 248115 | 398 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →