Opona motocyklowa Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W
Zdjęcia 13 |
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W 110/70 R 17 " 54 W 110/80 R 18 " 58 V 110/80 R 18 " 58 W 110/80 R 19 " 59 V 120/60 R 17 " 55 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/70 R 19 " 60 W 140/70 R 18 " 67 V 150/70 R 17 " 69 W 160/60 R 17 " 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Pneu battlax t32 GT Front 120/70 ZR 17 m/c 58w TL 19632 | 638 zł |
Bridgestone T 32 F ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, Variante GT, koło przednie | 620 zł |
Opona Bridgestone 120/70 ZR17 T32F 58W TL - opony motocyklowe 1962 | 613 zł |
Bridgestone T 32 F (120/70 R17 58W) 19620 | 579 zł |
Bridgestone T 32 F ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, Variante J, koło przednie ) | 678 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W
Ceny na Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/70 R17 54W | od 525 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58V | od 575 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58W | od 529 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R19 59V | od 643 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W | od 573 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W | od 559 zł | 14 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R18 59W | od 603 zł | 10 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W | od 648 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 140/70 R18 67V | od 677 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 150/70 R17 69W | od 719 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R17 69W | od 775 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R18 70W | od 791 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/70 R17 73W | od 704 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 170/60 R17 72W | od 734 zł | 10 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 180/55 R17 73W | od 789 zł | 13 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/50 R17 73W | od 775 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/55 R17 75W | od 856 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →