Мотошина Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Фото 3 |
Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H 160/80 B 16 " 80 H 170/80 R 15 " 77 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI EXEDRA G702 160/80 R16 80H BRIDGESTONE 76252 | 964 zł |
Bridgestone G702 (160/80 R16 80H) 76252 | 883 zł |
Bridgestone G702 ( 160/80-16 RF TL 80H tylne koło, M/C, Variante M ) | 928 zł |
Bridgestone Exedra-g702 R 80h Rfd Tl Road Tire Czarny 160 / 80 / R16 90023 | 923 zł |
Bridgestone G702 ( 160/80-16 RF TL 80H tylne koło, M/C, Variante M ) 76252 | 882 zł |
Модификації Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Ціни на Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H | від 882 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Exedra G702 170/80 R15 77S | від 709 zł | 5 пропозицій |