Opona motocyklowa Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Zdjęcia 3 |
Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H 160/80 B 16 " 80 H 170/80 R 15 " 77 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI EXEDRA G702 160/80 R16 80H BRIDGESTONE 76252 | 964 zł |
Bridgestone G702 (160/80 R16 80H) 76252 | 883 zł |
Bridgestone G702 ( 160/80-16 RF TL 80H tylne koło, M/C, Variante M ) | 928 zł |
Bridgestone Exedra-g702 R 80h Rfd Tl Road Tire Czarny 160 / 80 / R16 90023 | 923 zł |
Bridgestone G702 ( 160/80-16 RF TL 80H tylne koło, M/C, Variante M ) 76252 | 882 zł |
Modyfikacje Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Ceny na Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H | od 882 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra G702 170/80 R15 77S | od 709 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →