Klawiatura
Logitech Folio Touch
Zdjęcia 15 |
Logitech Folio Touch |
|
Zgodność: iPad Pro 11 (1., 2., 3. i 4. generacji), iPad Air (4. i 5. generacji)
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Folio Touch
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LOGITECH Etui z klawiaturą i panelem dotykowym LOGITECH Folio Touch do iPa | 649 zł |
Logitech Folio Touch - Etui z klawiatur? - UK English - Szary | 695 zł |
Etui na iPad Pro LOGITECH Folio Touch Szary Klawiatura | 649 zł |
Logitech Folio Touch for iPad Air® (4th & 5th generation) - OXFORD GREY - | 699 zł |
Logitech Etui Folio Touch do iPada Air 4 Generacji | 806 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →