Fotelik samochodowy Lionelo Luuk Fix
Zdjęcia 9 |
Lionelo Luuk Fix |
|
Podnośnik samochodowy z wbudowanymi podłokietnikami, przeznaczony do bezpiecznego przewożenia dzieci w wieku 6-7 lat. Na ramionach fotela ważną misją jest zapewnienie prawidłowego dopasowania dziecka, tak aby standardowy samochodowy pas bezpieczeństwa nie przechodził w pobliżu szyi młodego pasażera. Dodatkowym atutem modelu jest specjalny pasek prowadzący BeltHold. Lionelo Luuk Fix montuje się w jedynej prawidłowej pozycji – przodem do kierunku jazdy.
Niezawodne mocowanie wzmacniacza to przywilej chowanych wsporników blokujących systemu Isofix. Stelaż fotelika posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce w delikatnym cyklu w temperaturze 30°C. Model w pełni spełnia wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa ECE R44/04. Ponadto booster został niezależnie przetestowany w laboratorium testowym przez niezależne laboratorium Tass International. Produkt waży około 3,3 kg, co oznacza, że bez problemu zabierzesz go ze sobą podczas podróży samochodem innych osób (np. taksówką).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Kup Lionelo Luuk Fix
Wszystkie ceny 16 →LIONELO LUUK FIX i-Size Podwyższający Fotelik Samochodowy dla Dzieci z ISO | 179 zł |
Podstawka samochodowa LIONELO Luuk Fix I-Size Czarny | 179 zł |
Lionelo, Fotelik samochodowy lo-luuk fix i-size 125-150 cm, grey stone, sz | 164 zł |
PODSTAWKA SIEDZISKO FOTELIK SAMOCHODOWY 15-36kg I-SIZE LIONELO LUUK ISOFIX | 188 zł |
Podstawka samochodowa LIONELO Luuk Fix I-Size Czarny | 179 zł |