Fotelik samochodowy Lionelo Antoon Plus i-Size
Zdjęcia 14 |
Lionelo Antoon Plus i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo Antoon Plus i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Antoon Plus Fotelik dziecięcy ADAC Isofix grupa wagowa od 0 do 18 | 836 zł |
Lionelo Fotelik samochodowy Antoon Plus Black onyx 0-18 kg | 940 zł |
Lionelo, Fotelik samochodowy Antoon iSize 40-105cm RWF 0-18 kg | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →